DORIAN ADTENN-12-3B
Get it by Friday, May 22
Delivery
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.03 |
| Ship length (cm) | 12.7 |
| Ship width (cm) | 2.03 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- APPROVED VENDOR Z1734 Architectural Bolt, 10-24 Thread Size, Plain, 33/64 In Head Dia., Hex Socket
- APPLETON ELECTRIC FSQC61040P4 Pin And Sleeve Receptacle, 100A
- EATON USTS82B165CH Instrument Rated Meter Socket, 600 VAC, 20A, 3 Phase
- GORILLA MILL GM1600MMR4050 10294 Carbide End Mill, 3-15/32 Inch Length, 4 Flute, Radius End
- HUMBOLDT H-4974 Scoop, Stainless Steel, Curved
- WERA TOOLS 05004063001 Hand Ratchet 1/2 Inch Drive Size 11 Inch length
Explore More
- KEYSHAFT
- Leveling Mounts
- Chartless Digital Recorder Accessories
- Wire Shelf Posts
- Temporary Strainers
- Plenum Fans
- RUD CHAIN WPP-S Powerpoint Universal Connection Hoist Rings
- ACME ELECTRIC WI750 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- GLOBE SCIENTIFIC Plug Stoppers, For 12 mm Tubes