CURT 18220 Roof Rack Cargo Bag, 38 Inch x 34 Inch x 18 Inch
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Finished Height | 18" |
| Finished Length | 38" |
| Finished Width | 34" |
| For Dump Truck Bed Size | Not Applicable |
| For Use With | Curt Roof Rack Cargo Carrier Mfr. No. 18115 |
| Gear Ratio | Not Applicable |
| Motor Rotation | Not Applicable |
| Motor Type | Not Applicable |
| Seam Type | Welt |
| System Type | Roof Rack |
| Uv Resistant | Yes |
| Water Resistant | Yes |
Shipping Info:
| Ship length (cm) | 96.52 |
| Ship width (cm) | 86.36 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Punch Down Tools
- Hydraulic Gear Pumps
- Farm Duty Motors
- Coolant Mixers
- Turnout Gear Storage Racks
- DAYMARK 921 Steam Resistant Gloves
- DESTACO 207 Series Vertical Hold Down Clamps, Straight Base, U Bar
- PROTO Impact Socket, 1 Inch, Metric, Alloy Steel
- DURHAM MANUFACTURING Wardrobe Storage Cabinets, Standard Door
- EATON E58 Series Mounting Brackets
- MARTIN SPROCKET Hydraulic Wrench Sets, Industrial Black
- JUSTRITE Water-Filled Drain Covers
- RULAND MANUFACTURING SPX Series Two-Piece Rigid Couplings, Inch
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
CURT 18220 Roof Rack Cargo Bag, 38 Inch x 34 Inch x 18 Inch
