COXREELS SL17WTL-150 Spring Return Hose Reel, 1/4 Inch Inner Dia., 50 Feet Length | CF3MKQ
COXREELS SL17WTL-150 Spring Return Hose Reel, 1/4 Inch Inner Dia., 50 Feet Length
Item: CF3MKQModel: SL17WTL-150
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Spring Return Hose Reel
Base Size 2 1/2"
Duty Rating Heavy Duty
Enclosed Reel No
Hose Included No
Hose Length 50 ft.
Housing Material Steel
Max. Pressure 200 psi
Mounting Size 13"
Overall Height 18 1/4"
Overall Length 17"