COXREELS SG17W-150 Spring Return Hose Reel, 1/4 Inch Inner Dia., 50 Feet Length | CF3MKG
COXREELS SG17W-150 Spring Return Hose Reel, 1/4 Inch Inner Dia., 50 Feet Length
Item: CF3MKGModel: SG17W-150
Item Spring Return Hose Reel
Base Size 2 1/2"
Duty Rating Heavy Duty
Hose Length 50 ft.
Max. Pressure 200 psi
Mounting Bench, Floor, Truck, Wall
Mounting Size 18"
Overall Height 19 1/2"
Overall Length 17"
Overall Width 19"