COXREELS PC24-0016-D Power Cord Reel, 100 feet Length, 115V, 13A | CF3MKA
COXREELS PC24-0016-D Power Cord Reel, 100 feet Length, 115V, 13A
Item: CF3MKAModel: PC24-0016-D
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cord Reel
Base Size 6" x 6"
Cable Length 100 ft.
Input Amps 13A
Input Current 13A
Mounting Size 4" x 5"
Overall Height 25 1/2"
Overall Length 24"
Overall Width 10 1/4"
Product Datasheet coxreels-pc24-0016-d.pdf
Voltage 115V AC