COOPER B-LINE 12644-12LR Wireway Reducer Fitting, Steel, Gray | CH7URA
COOPER B-LINE 12644-12LR Wireway Reducer Fitting, Steel, Gray
Item: CH7URAModel: 12644-12LR
Product Specifications:
Item Reducer
Comm Code Enhanced 36340
Main Width 12"
Reduced Width 4"
Size 13.64" x 6.82"