CEMENTEX USA BEW-19MOS Offset Box End Wrench, 19mm Size
Product Specifications:
| Item | Box End Wrench |
Shipping Info:
| HS code | 8204110030 |
Explore Products
- OSBORN 1101905100
- LISLE LS/16560 Valve Spring Compressor
- ANVIL 0312822000 Class 150 Union, 1/8 Inch Nominal pipe Size, Black Finish
- RHEEM 60080-10PK Water Heater Drain Pan, Aluminium, 20 Inch Dia.
- HONEYWELL 14002053-001 Wallplate Assembly
Explore More
- KEYSHAFT
- Carbide Drill Bits
- Confined Space Venturi Blowers
- Pipe Extractors
- Incubator Accessories
- Food Station Accessories
- CONDOR General Purpose Gloves, Blue, Smooth Nitrile
- CONDOR Smooth Polyurethane Coated Gloves
- TEMPCO Mica Insulated Strip Heaters with Mounting Slots
- GENERAL ELECTRIC 115 to 120VAC, Magnetic Motor Starter, NEMA, 3 Pole
- FEIN POWER TOOLS Nibbler Punch
- CONRADER TC Series Cable Style Throttle Controls
- GORLITZ Innercore Handgun Cables
- PARKER VS68CA Series Compress-Align Male Connectors
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.