CARRIER 48TJ660005 Heat Exchanger, Gasket Kit
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Heat Exchanger |
| Includes | Gasket Kit |
| Product Type | Heat Exchanger |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 24.75 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS HBLS530P5W Iec Pin And Sleeve Plug, Male, 30 A, 347 - 600 V, 4 Pole
- ANVIL 0330245903 21/2 X 191/2 Std Blk A53 Tbe Npl
- CALBOND PV0000B52SH Strut Channel - Slotted, Steel, Pre-Galvanized, 12 ga Gauge, Slotted Holes
- WALTER TOOLS 5058808 Jobber Length Drill Bit, 6.60 mm Size, 63 mm Flute Length, High Speed Steel
- THERMACEL 6XP068200 Pipe Insulation 2 Inch Id 6 Feet Length Black
- LOVEJOY 68514476599 SS Type Hub SS190, 35 mm Bore Size, 10 x 3.3 mm Keyway