FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Element Only | No |
| Height | 24 1/2" |
| Length | 9 21/32" |
| Width | 5 5/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 62.23 |
| Ship length (cm) | 24.53 |
| Ship width (cm) | 13.49 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Cascade Airline Kits and Manifolds
- Stack Racks
- Door Bottoms
- Pipe Insulation Wrap
- Strainer
- VIEGA PROPRESS Bronze/Brass Straight Ball Valve, Press x FPT
- CONDOR Cowhide Leather Gray Palm Gloves
- CONDOR Hard Hat Liners
- DRI-EAZ HEPA Filters
- RONSTAN Screw Pin D Shackle
- MJ MAY Fiberglass Fabric, 0.010 Inch Thickness
- KERN AND SOHN OZB-IR Series Ring Illuminations
- JOMAR VALVE Gas Ball Valves, 2 Piece, Teardrop Handle, 600 WOG
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30080 Air Filter Element, 9-21/32 Inch L
€58.82 /unit
