BALDWIN FILTERS PA30074 Air Filter, Element Only, Panel Design, 5 InchH
Get it by Monday, Jun 1
€ 24,99 Flat Shipping + VAT € 24,99 flat shipping is applicable on orders with an aggregate weight less than 10kg. Orders exceeding 10kg will be charged default shipping rates.
5.00% off
€557.86 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Element Only, Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 5" |
| Length | 29 1/2" |
| Width | 19" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 6.84 |
| Ship height (cm) | 14.73 |
| Ship length (cm) | 76.2 |
| Ship width (cm) | 50.29 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Wire and Rod Storage Equipment
- Spot Welder Accessories
- Drench Showers
- High Head Effluent Pumps
- Stock Cart Shelves
- CONDOR Cowhide Leather Gray Palm Gloves
- CONDOR High Visibility Cowhide Leather Orange Palm Gloves
- ANVIL AS1100 Series Rigid Steel Conduit Clamps, Zinc Trivalent Chromium
- RUD CHAIN Automatic Center Point Turnado Hoist Rings, UNC Thread, Variable Length
- APPROVED VENDOR Square Stock
- B & P MANUFACTURING Double Disc Brake Truck Wheels
- DURHAM MANUFACTURING Low Deck Service Trucks
- STARRETT 93160 Series Carbon Steel Band Knives
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30074 Air Filter, Element Only, Panel Design, 5 InchH
€587.22 /unit
