BALDWIN FILTERS PA30066 Air Filter, Oval Air Element, 9 Inch H
Get it by Monday, Apr 13
€315.55 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Oval |
| Description/special Features | Oval Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 14 5/8" |
| Length | 18 45/64" |
| Width | 23 13/64" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 37.15 |
| Ship length (cm) | 47.51 |
| Ship width (cm) | 58.94 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Water Detection and Shut-Off Systems
- Punch Driver Sets
- Plug In Surge Protection Devices
- Fuse Covers
- Pneumatic Vacuum Cleaners
- PLAST-O-MATIC CARD Series Air Release Valves
- CONDOR High Visibility Cowhide Leather Palm Gloves, Yellow
- MEMPHIS GLOVE Ninja BNF Work Gloves, 15 Gauge, Coated Palm and Fingertips
- CHICAGO-LATROBE Style 150T High Speed Steel Jobber Drill Bit, Conventional Point
- OSG Carbide Double End Square End Mills
- BUSSMANN 170M Series Type FKE/115 Square Body Fuse Links, 1000V
- JAMCO Stainless Steel 2 Shelf Order Picking Carts, 3" Deep Lip
- SIOUX CHIEF Metal Tubular, LongBranch Dishwasher Tailpieces, 1/2", Slip Joint
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30066 Air Filter, Oval Air Element, 9 Inch H
€315.55 /unit
