BALDWIN FILTERS PA30064 Air Filter, 23-11/16 Inch Lx9 Inch W
Get it by Monday, Jun 1
€59.84 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter |
| Element Only | No |
| Height | 12 19/32" |
| Length | 23 11/16" |
| Width | 9" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 31.99 |
| Ship length (cm) | 60.17 |
| Ship width (cm) | 22.86 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Tower Light Tiers
- Electric Infrared Heater Elements
- Dippers
- Condensate Return System
- Fire Hose Pin Rack Assemblies
- OIL SAFE Shut-Off Valve Ball Knobs
- CONDOR Full Finger General Purpose Gloves
- ELVEX Ultra lightweight Core Protective Eyewears
- METRO MetroMax iQ Washable Stem Caster, Stainless Steel Cart, 5 Inch
- MAIN FILTER INC. Interchange Hydraulic Return Line Filters, Cellulose, 3 Micron, Viton Seal
- VERMONT GAGE Npsm Straight Pipe Plugs, Go/NoGo Member
- BROWNING Steel Finished Bore Single Sprockets For No. 41 Chain
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30064 Air Filter, 23-11/16 Inch Lx9 Inch W
€59.84 /unit
