FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 5 1/8" |
| Length | 5 1/8" |
| Width | 4 7/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.12 |
| Ship height (cm) | 2.79 |
| Ship length (cm) | 20.07 |
| Ship width (cm) | 19.05 |
| Country of Origin | PL |
Explore More
- KEYSHAFT
- Linear Fluorescent Lamps
- Thermometers and Environmental Meters
- Strip Heaters
- Photoelectric Area Sensors
- Left Hand Inserts
- MEMPHIS GLOVE Big Jake Premium A+ Side Leather Palm Work Gloves
- TEMPCO Compression Fittings
- ANVIL 821 Series Flanged Cross, Class 125 Standard, Black
- ANVIL AS793 Series Close Angle Connectors, 4-Hole
- ENPAC Bollard Covers
- STA-KON LTZES02G Series Flexible Metal Conduit Fittings
- BOSCH Oscillating Blades
- WEG Electric Motors, 2Hp
- WALTER TOOLS Indexable Square Shoulder End Mills
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30055 Air Filter, 5-1/8InchLx4-7/16InchWx7/8InchH
€23.36 /unit
