FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 1 3/32" |
| Length | 8 11/32" |
| Width | 3 31/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.78 |
| Ship length (cm) | 21.19 |
| Ship width (cm) | 10.08 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Rope Grabs
- Automotive Appearance
- Arbor Spacers
- ID Card Printers
- Door Push and Pull Plates
- AKRO-MILS 30184 Shelf Bins
- AKRO-MILS 30283 Akrobins Super Size Bins
- ADB HOIST RINGS MFG. Flip Flop Hoist Rings
- ANSELL 37-185 Alphatec Solvex Elbow Length Chemical Gloves
- RUD CHAIN PP-VIP PowerPoint Direct VIP Chain Connections, Inch
- APEX-TOOLS Torx Power Bit
- DIXON Instrumentation Reducers
- HOFFMAN Type 1 Lay In Flat Cover Straight Section Wireways
- MARATHON MOTORS Close-Coupled Pump Motors, JP, Three Phase, TEFC
- MORSE CUTTING TOOLS Multipurpose Hole Cutters
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30054 Air Filter, 8-11/32inLx3-31/32inWx3/32inH
€22.05 /unit
