FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 1 1/2" |
| Length | 7" |
| Width | 1/4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.14 |
| Ship height (cm) | 4.57 |
| Ship length (cm) | 23.37 |
| Ship width (cm) | 14.22 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Abrasive Wheel Adapters
- Anchor Screws
- PA System Speakers
- Task Chairs
- Keyed Shafts
- KRYTOX GPL 107 Series General Purpose Oil
- CHICAGO PNEUMATIC CP7763/CP7773 Series Impact Wrenches
- GLOBE SCIENTIFIC Labeling Tapes, 1 Inch x 60 Yard per Roll
- ANVIL AS1200 Series O.D. Tubing Clamps, 304 Stainless Steel
- ANVIL AS210KO Series Channel With Knock Outs
- MAXXIMA Warning Light
- DAYTON Pool / Spa Cartridge Filters
- COOPER B-LINE B159 Series Two Hole Closed Angles
- HAMILTON Standard Duty Swivel Casters
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30050 Air Filter, 7 InchLx3/12 InchWx1-1/2 InchH
€23.00 /unit
