FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 2 7/32" |
| Length | 23 5/8" |
| Width | 4 9/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 5.64 |
| Ship length (cm) | 60.01 |
| Ship width (cm) | 10.87 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Air Sanders
- Pipe Marking Arrows and Banding Tape
- Yard Ramps
- T-Bolts
- Lab Freeze Dryers
- MCR SAFETY Select Grain Leather Drivers Work Gloves
- VIEGA PROPRESS 90 Degree Elbow, Press X FNPT
- MUELLER INDUSTRIES 125 Carbon Steel Y Strainers
- DAYTON Fan Blades
- PIC GAUGES 302LFW Series, Pressure Gauge
- BLACOH INDUSTRIES H10 Series, Hybrid Valves
- BELL & GOSSETT Controls
- LUMAPRO Miniature Incandescent Bulbs, T6 Lamp Shape
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30045 Air Filter, Panel Air Element, 2-7/32 Inch H
€85.83 /unit
