BALDWIN FILTERS PA30043 Air Filter, 19-13/16 InchLx13-1/2 Inchdia
Get it by Monday, Jun 1
€225.22 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Round |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 19 13/16" |
| Length | 19 13/16" |
| Outside Dia. | 13 1/2" |
| Width | 13 1/2" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 50.32 |
| Ship length (cm) | 50.32 |
| Ship width (cm) | 34.29 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Sander Polisher Accessories
- Air Circulators
- Water Supply Nozzles
- Interchangeable Tips/Heads
- Linear Guide Carriages and Slides
- WESTWARD Knee Pads
- PS DOORS Edgesafe Smart Gates
- VIEGA PROPRESS Extended Coupling Without Stop, Press x Press
- ANVIL AS150KO Series Channels With Knock Out
- EDWARDS SIGNALING 200 Class Strobe Modules
- W F HARRIS LIGHTING Surface Mount Wiring Boxes
- ARO Sierra Series Manifolds, HIgh Profile
- SPEC Metric Compression Springs, Stainless Steel, 2.7 mm Outside Dia.
- COUNCIL TOOL Curved Handles
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30043 Air Filter, 19-13/16 InchLx13-1/2 Inchdia
€225.22 /unit
