BALDWIN FILTERS PA30040 Air Filter, Element Only, Round, 19-11/16 InchH
Get it by Monday, Jun 1
€210.37 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Element Only, Round |
| Element Only | No |
| Height | 19 11/16" |
| Length | 19 11/16" |
| Outside Dia. | 10 29/32" |
| Width | 10 29/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 50.01 |
| Ship length (cm) | 50.01 |
| Ship width (cm) | 27.7 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Dock Equipment Accessories
- Soldering Accessories
- Combination Square Sets and Components
- Medical Cabinets
- Water Heater Vents
- TURTLESKIN CP 350 Heat Resistant Gloves
- SALISBURY Class 00 Electrical Insulating Rubber Gloves, 11 Inch, Yellow
- COTTERMAN M Series Steel Modular Fixed Ladders
- VIEGA PROPRESS XL-C Caps, Copper, Press Connection
- ANVIL CT122T Series Titan Riser Clamps
- SIEMENS QPJ Series Bolt On Circuit Breakers
- BENCHMARK SCIENTIFIC Bead Bug Homogenizers
- MARTIN SPROCKET M-HE Conveyor Bushings
- SECURALL PRODUCTS Pesticides Storage Cabinets
- DAYTON Pump/Cylinder Units
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30040 Air Filter, Element Only, Round, 19-11/16 InchH
€210.37 /unit
