BALDWIN FILTERS PA30038 Air Filter, 16-29/32 InchLx11-1/2 Inchdia
Get it by Monday, Jun 1
€181.90 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Round |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 16 29/32" |
| Length | 16 29/32" |
| Outside Dia. | 11 1/2" |
| Width | 11 1/2" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 42.94 |
| Ship length (cm) | 42.94 |
| Ship width (cm) | 29.21 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Plier Sets
- Handheld and Canister Vacuum Cleaners
- Hammer Drill Bit Sets
- Rod and Piston Seals
- Eductor-Jet Pumps
- DESTACO 3031, 3051 Series Pull Action Latch Clamps
- ANSELL 97-003 Activarmr Cut Resistant Gloves
- MCR SAFETY Mustang Premium Grain Leather Palm Work Gloves
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND CU18300 Gas Springs
- WOODHEAD 130060 Series Cordset
- VESTIL UNI Series Single Scissor Lift And Tilt Tables
- CHICAGO PNEUMATIC Tune-Up Kits
- 3M 987 ATG Adhesive Transfer Tapes
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30038 Air Filter, 16-29/32 InchLx11-1/2 Inchdia
€181.90 /unit
