FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Round |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | No |
| Height | 2 9/32" |
| Length | 2 9/32" |
| Outside Dia. | 4 3/32" |
| Width | 4 3/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 5.79 |
| Ship length (cm) | 5.79 |
| Ship width (cm) | 10.4 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Safety Training and Reference Materials
- Dock Seals
- Fork Mounted Brush Sweepers
- Wire Feeders
- Filtered Centrifugal Supply Ventilators
- MCR SAFETY Neomax Neoprene Coated Green Work Gloves
- DESTACO 533, 535 Series Heavy Duty Vertical Hold Down Clamps
- DAYTON Flush Indicator Lights, LED, 120V AC / DC, 4.16mA Current
- BALDOR / DODGE GT Ball Bearings
- STEINER INDUSTRIES 02276 Sof-Buck MIG Welding Gloves
- QUANTUM STORAGE SYSTEMS Closed Steel Shelving Units Without Bins
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA30021 Air Filter, 2-9/32 Inch Lx4-3/32 Inch dia
€33.45 /unit
