FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Height | 1 3/8" |
| Length | 8 15/32" |
| Width | 7 29/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.49 |
| Ship length (cm) | 21.51 |
| Ship width (cm) | 20.08 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Bin Cabinets
- Pressing Tool Accessories
- Heating and Cooling Tools
- Masonry Saws
- Puller/Separator Sets
- B & P MANUFACTURING Aluminium Platform Truck Handles
- VIEGA PROPRESS Reducer, Copper, Press X Press Connection
- MUELLER INDUSTRIES 721-N Triple Duty Control Check Valves
- EDWARDS SIGNALING Control Panel Trims
- SPEARS VALVES PVC Lug Insert Butterfly Valves, Lever Handle, Zinc Lug, FKM
- BALDOR / DODGE EXL Tapered Roller Bearings
- MASTER Door Lever Locksets
- PBC LINEAR Linear Metric Shafts
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10439 Filter, 8 15/32 Inch L, 7 29/32 Inch W
€26.52 /unit
