FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Height | 1 3/16" |
| Length | 9 5/32" |
| Width | 8 1/2" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 23.26 |
| Ship width (cm) | 21.59 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Long Nose and Needle Nose Pliers
- Eyewear Dispensers
- Mailbox Posts
- Wildland Gear Packs and Bags
- Liquid Tight Conduit Fittings
- SHARPE VALVES CF8M Stainless Steel Gate Valve, Flange
- CONDOR Hard Hat Liners
- CONDOR High Visibility Cowhide Leather Orange Palm Gloves
- JOHN GUEST Metric Swivel Male Elbows, BSPP Thread, Acetal Black
- VISIONTRON Barrier Rope 1-1/2 Inch x 6 Feet
- WESTWARD Socket Bit 3/8 Drive
- AKRO-MILS 30250 Akrobins Plastic Storage Bins
- VESTIL VHR Series Deluxe Spring Driven Low Pressure Hose Reels
- NIBCO TC580-CS-R-25-SR Series Threaded Full Port Valves, Stainless Steel Trim
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10431 Filter, 9 5/32 Inch L, 8 1/2 Inch W
€22.56 /unit
