FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Height | 1 1/2" |
| Length | 18 5/32" |
| Width | 6 31/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 46.12 |
| Ship width (cm) | 17.7 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Water Suction and Discharge Hoses
- Stirrers
- Arbor Spacers
- Mechanical Actuators
- FABENCO Z Series Self-Closing Safety Gates
- VIEGA PROPRESS 45 Degree Elbows, Copper, Press x FTG, EPDM
- FACOM 54A Heavy Duty Offset Ring Wrenches
- RUD CHAIN VLBS Load Rings For Welding
- ANVIL AS714 Series Tee Plates
- LITTLE GIANT Welded Utility Cart, Steel
- LABELMASTER GHS Health Hazard Label, Health Hazard
- TENNSCO Single Sided Boltless Tire Rack
- MI-T-M Engines
- GRAINGER Square End Mill Sets
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10423 Filter, 18 5/32 Inch L, 6 31/32 Inch W
€35.34 /unit
