FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/32" |
| Length | 8 13/16" |
| Width | 7 7/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.78 |
| Ship length (cm) | 22.38 |
| Ship width (cm) | 20 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Die Grinders
- Decking
- LCR Meter
- Table Saws
- Belt Barrier and Post Accessories
- ML KISHIGO Economy Rainwear Set, Lime
- ANSELL 11-518V Hyflex Cut Resistant Gloves
- MUELLER INDUSTRIES 303AT Silent Check Valves
- ANVIL AS993 Series Inside Clevises
- TENNSCO Workbench Shelf
- FULHAM Emergency Exit Light
- SPEEDCLEAN Bucket Descaler Systems
- WEG ODP AC General Purpose Motors
- ANVIL Butterfly Valves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10411 Air Filter, 8-13/16 Inch L, 7-7/8 Inch W, 1-3/32 Inch H
€25.25 /unit
