FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 1/4" |
| Length | 10" |
| Width | 9 1/4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.18 |
| Ship length (cm) | 25.4 |
| Ship width (cm) | 23.5 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Air Screwdrivers
- HID Fixture Accessories
- Wood Chisels
- Hydraulic Quick Couplers
- Soft Starts
- REVCOR Blade Fan 20 Inch
- RUD CHAIN Washers
- KEO Countersink Sets, Carbide
- MKT FASTENING Chemical Capsules
- PARKER Connectors
- HEXARMOR Chemical And Cut Resistant Gloves
- VOLLRATH Mirage Countertop Induction Rethermalizers
- SALISBURY Shrouds, Red, Atpv
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10404 Air Filter, 10 Inch L, 1-1/4 Inch H, Element Only
€30.96 /unit
