FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 9/16" |
| Length | 6 21/32" |
| Width | 6 21/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.97 |
| Ship length (cm) | 16.91 |
| Ship width (cm) | 16.91 |
| Country of Origin | MA |
Explore More
- KEYSHAFT
- Electromagnetic Lock Activation Devices
- Winch Accessories
- Transformer Cooling Fans
- Air Filter and Element
- Drum Pump Accessories
- VIEGA PROPRESS XL-C 45 Degree Elbow, Press x FTG
- RUD CHAIN WPP-B Powerpoint Ring Connection Hoist Rings
- ANVIL 261 Series Riser Clamps, Steel, Hot-Dipped Galvanized
- KINGSTON VALVES 226A Series, Check Valves
- WINSMITH SE Encore Series, E43 Size, MDBX Helical/Worm Double Reduction Speed Reducers
- ENCORE Sealer Tools for Steel Strapping
- FEDERAL SIGNAL RSL Radiant Mounting Options
- MILWAUKEE Cordless Ratchets, Pistol Grip
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10397 Air Filter, Panel, Element Only, 6-21/32 Inch L
€13.42 /unit
