FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 15/32" |
| Length | 12 9/32" |
| Width | 10 1/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.73 |
| Ship length (cm) | 31.19 |
| Ship width (cm) | 25.72 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Rotary Brushes and Pad Drivers
- Tool Balancer
- Plug Valves
- Scaffolding
- Grilles
- FABENCO RX Series Extended Coverage Bolt-on Self-Closing Industrial Safety Gates
- ANSELL Natural Rubber Latex Gloves, 24 Inch Length
- IRONCLAD Workforce All Purpose Use Gloves
- NIROFLEX USA Niroflex2000 Cut Resistant Gloves, 3 Inch Extended Cuff
- PROTO Flex Impact Socket, 1/2 Inch Drive Size, Metric, Standard
- SAFTCART Cylinder Stands
- EATON Pow-R-Stock Series Main Breaker Kits
- ULTRATECH Ultra Concrete Washout Berms, Economy Model
- INTERMATIC FM1 Series Electromechanical Timer Modules
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10393 Air Filter, Panel, Element Only, 1-15/32 Inch H
€50.05 /unit
