FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 2 5/16" |
| Length | 9 1/8" |
| Width | 6 11/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 5.87 |
| Ship length (cm) | 23.18 |
| Ship width (cm) | 16.11 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- IEC Miniature Circuit Breakers
- Extension Ladders
- Coalescing Filter Elements
- Santoprene Tubing
- Yoke Ends
- RINGERS GLOVES Increased Visibility Traffic Control Gloves
- CONDOR 3 Piece Rainsuit With Detachable Hood, PVC, 13.8 mil Thick, Yellow
- DESTACO 330-M Series Pull Action Latch Clamps
- LARSON ELECTRONICS LLC Explosion Proof Lighting
- HOFFMAN Lay-In Galvanized Wireway 90 Degree Elbows
- EATON CRDC Series Electronic Molded Case Circuit Breakers, R Frame
- 3M 216U Xtract Paper Discs
- STARRETT 91300 Series Duratec Band Saw Blades
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10391 Air Filter, Panel, Element Only, 2-5/16 Inch H
€35.34 /unit
