FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Height | 1 9/32" |
| Length | 7 19/32" |
| Width | 7 1/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.25 |
| Ship length (cm) | 19.29 |
| Ship width (cm) | 17.86 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- IEC Supplementary Protectors
- Modular Mat Edging
- Portable Spill Containment Units
- Filter Heads
- Belt Drive Axial Downblast Exhaust Ventilators
- PS DOORS Pallet Rack Safety Gates
- CAMLOCK FITTINGS Type F Male Cam And Groove Adapter, Male NPT Thread
- LUMAPRO Landscape Lights, Bullet Floodlight
- MUELLER INDUSTRIES 862 Carbon Steel Y Strainers
- ANVIL AS687 Series Slotted U Supports
- ERICO Tvss Compact 200ka Nema 4
- QORPAK Vial Cleaned 1 Dram
- DOW CORNING Silicone Glazing Sealants
- NIBCO PC-585HP-LF Series Press End High-Performance Bronze Ball Valves, Lead-Free
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10378 Air Filter, Panel, Element Only, 1-9/32 Inch H
€21.20 /unit
