FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 13/32" |
| Length | 9 3/8" |
| Width | 6 21/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.57 |
| Ship length (cm) | 23.81 |
| Ship width (cm) | 16.91 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Platform Lift and Stacker Accessories
- Eyebolts
- Inverter Accessories
- Spring Calipers and Dividers
- Repair Clamps
- AKRO-MILS 35200 Nest And Stack Totes
- LITTLE GIANT LADDERS Flip-N-Lite Aluminum Stepladders
- TEMPCO Screw Plug Immersion Heaters, 304 Stainless Steel Screw Plug
- ANVIL 339 Series Welded Pipe Nipples, Schedule 40
- LEGRAND Specification Grade Ground Continuity Monitoring Connector
- SPEARS VALVES PVC Butterfly Check Valves, Flanged Ends, EPDM
- PLAST-O-MATIC GGTS Series Chemical Gauge Guards
- BOSTON GEAR 10 Diametral Pitch Rack Gears Steel
- MERIT BRASS 2212 Brass Nipples, Lead-Free, Schedule 80
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10376 Air Filter, Rectangular, 1-13/32 H
€24.59 /unit
