FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Height | 1 9/32" |
| Length | 21 9/32" |
| Width | 10" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.25 |
| Ship length (cm) | 54.05 |
| Ship width (cm) | 25.4 |
| Country of Origin | KR |
Explore More
- KEYSHAFT
- TIG Welding Accessories
- Spanner Wrenches
- Pipe Locators
- Confined Space Pole Hoists
- HELICOIL Spiral Point Plugs, 5H, Metric Fine
- ANSELL 32-105 Hynit Lightweight Protective Gloves
- RUD CHAIN Automatic Center Point Turnado Hoist Rings, Metric Thread With Maximum Length
- BURNDY GB Type Mechanical Grounding Connectors
- ANVIL AS150EH Series Channels With Elongated Holes
- FERVI Bench Vices
- HONEYWELL Round Motorized Dampers
- GROVE GEAR GR Series, BMQ-L Style, 860 Size, Ironman Worm Gear Reducers
- CASH VALVE Rings
- MORSE CUTTING TOOLS 4551 Series Square And Corner Radius End Mills
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10374 Air Filter, Rectangular, 21-9/32 Inch L, 10 Inch W
€39.59 /unit
