FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 3/4" |
| Length | 9 1/16" |
| Width | 7 7/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.91 |
| Ship length (cm) | 23.02 |
| Ship width (cm) | 20 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Portable Material Lifts
- Drench Showers
- Welding Chaps and Spats
- Vibratory Feeders
- Speaker Accessories
- AKRO-MILS 13018 Stak-N-Store Bins
- VIEGA PROPRESS Union Zero Lead Bronze Press x FNPT
- ACME ELECTRIC Three Phase Dry Type Distribution Transformers, 208V Delta Primary Volts, 480Y/277 Secondary Volts
- GLOBE SCIENTIFIC Translucent Snap Caps, For 13 mm Tubes
- TELEMECANIQUE SENSORS Roller Lever Actuator Limit Switch Head
- FEBCO Master Series LF870V Double Check Backflow Prevention Assemblies
- SCHNEIDER ELECTRIC Phase Monitoring Relays
- STARRETT 579 Telescoping Gage Sets
- MERIT BRASS XNL102 45 Deg Pipe Elbows
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10373 Air Filter, Rectangular, 9-1/16 Inch L
€22.98 /unit
