FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/16" |
| Length | 9 7/16" |
| Width | 8 1/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 23.97 |
| Ship width (cm) | 20.4 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Garden Hoes
- Air Knives
- Magnetic Starters with Thermal Overload
- Miscellaneous Key Stocks
- Shank Mount Surface Conditioning Sanding Discs
- CONDOR Left Hand Only Welding Glove, Stick
- HELICOIL High Spiral Flute Bottoming Taps, UNF, 3B
- COXREELS MPD Series Hose Reels
- REMCO One-Piece Shovels With 10 Inch Blade
- PROTO Attachment Points for Tool Tethers
- MILWAUKEE VALVE Bronze Ball Valves, 150 SWP
- SIOUX CHIEF Wax Gaskets
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10369 Air Filter, Rectangular, 1-3/16 Inch H
€41.00 /unit
