FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Description/special Features | Panel Air Filter |
| Element Only | No |
| Height | 1 3/4" |
| Includes | Gasket |
| Length | 10 31/32" |
| Width | 7 1/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 4.45 |
| Ship length (cm) | 27.86 |
| Ship width (cm) | 17.94 |
| Country of Origin | KR |
Explore More
- KEYSHAFT
- Epoxy Applicators
- Plunger Pumps
- Air Vents
- Emergency Response Cots and Beds
- Brake Line Accessories
- CONDOR Powdered Finger Cots
- KAREWEAR Finger Guard, Grain Leather Cowhide
- CAIMAN Heatrac Insulated Combo Cuff Winter Work Gloves
- HOFFMAN Proline Series High Performance Exhaust Vents
- MAGLINER Hardware Packs
- HUMBOLDT Augers, Iwan-Type with T-Handle
- MANITOWOC O-Rings
- SLOAN Sloan 140 Concealed Sensor Hardwired Water Closet Flushometers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10221 Air Filter, 10-31/32 Inch L, 1-3/4 Inch H
€25.02 /unit
