FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 2" |
| Length | 7 25/32" |
| Width | 5 9/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 5.08 |
| Ship length (cm) | 19.76 |
| Ship width (cm) | 14.13 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Bin Shelving
- Drywall Specialty Tools
- Parts Washer Pump
- Gas Detection Accessories
- Door Strike Plates
- KUSHLAN PRODUCTS Replacement Mixer Drum
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS Bottom Shaft Rebuild Kits
- CONDOR High-Visibility Vest, Mesh Polyester, X Stripe Pattern, Single, Orange
- CONDOR Anti-Scratch Frameless Safety Glasses
- RUD CHAIN VWBG-V Load Rings, Metric Thread
- MJ MAY Roll Stock, 3 Feet X 24 Inch
- USA SEALING EPDM Flange Gasket, 4-5/8 Inch Outside Diameter, Black
- AMERICAN TORCH TIP Torch Bodies
- HONEYWELL Key Switches
- DESTACO Latch Plates
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10220 Air Filter, 2 Inch H, 5-9/16 Inch W, 7-25/32 Inch L
€24.03 /unit
