FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 25/32" |
| Length | 4 13/16" |
| Width | 3 15/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.98 |
| Ship length (cm) | 12.22 |
| Ship width (cm) | 8.81 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Baseboard Cleaning Pads and Holders
- Abrasive Mandrels
- Decontamination Showers
- Three Phase Transformers
- Take-Up Units
- AKRO-MILS 30287 Akrobins Super Size Bins
- GLOBE SCIENTIFIC Beakers
- MUELLER INDUSTRIES 91AT-N Silent Check Valves
- ANVIL AF730 Series Longitudinal And Lateral Seismic Clamps, Electro Galvanized
- ANVIL AS712 Series Cross Plates
- PASS AND SEYMOUR Trademaster Series Combination Three Gang Opening Wall Plates
- 3M Hot Melt Adhesives
- CUSHMAN Springs
- LYNDEX-NIKKEN Holders
- SANDPIPER Accessories Replacements
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10217 Engine Air Filter, Panel, 25/32 Inch H
€24.26 /unit
