FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 25/32" |
| Length | 9 29/32" |
| Width | 9 5/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.98 |
| Ship length (cm) | 25.16 |
| Ship width (cm) | 24.45 |
| Country of Origin | KR |
Explore More
- KEYSHAFT
- Drop-In Sinks
- Air Cleaners
- LED Parking Garage Fixtures
- Drum Lifter Accessories
- OIL SAFE ID Tabs
- HELICOIL High Spiral Flute Bottoming Taps, 5H, Metric Fine
- CONDOR Standard Black Work Gloves
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND TU 3000 Gas Springs
- MUELLER INDUSTRIES 722 Ductile Iron Triple Duty Control Check Valves
- DIXON Instrumentation Union Elbows
- EATON H-Max Card Kits
- REGAL Extension Hand Taps, Bottom, HSS, TiN
- QMARK Heaters
- MORSE DRUM 80 Series Mobile Drum Karriers
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10213 Air Filter, Element Only, 25/32 Inch H, 9-5/8 InchW
€37.75 /unit
