FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/16" |
| Includes | Attached Gasket |
| Length | 10 11/32" |
| Width | 9 3/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 26.27 |
| Ship width (cm) | 23.81 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Industrial Diaphragm Pumps
- Manual Air Control Valves
- Handles and Pulls
- Fire and Rescue Fans
- Carbon Steel Blanks Flats Bars Plates and Sheet Stock
- VALTERRA PVC Gate Valve, Spigot
- CHICAGO PNEUMATIC CP7300 Series Air Drills
- MUELLER INDUSTRIES 126F-CS Basket Strainers
- APPROVED VENDOR Dielectric Nipple Steel Pex
- AIR SYSTEMS INTERNATIONAL Schrader Plugs
- BRANSON Beakers
- CONDOR Adjustable Safety Gates
- RULAND MANUFACTURING BCLK Series Keyed Bellow Couplings, Inch To Metric
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10201 Air Filter, Rectangular, 1-3/16 InchH, 9-3/8 Inch W
€31.75 /unit
