FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/16" |
| Length | 13 1/8" |
| Width | 6 13/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 33.34 |
| Ship width (cm) | 16.27 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Reciprocating Saws
- Humidity Controls
- Folding Hand Trucks
- Deadbolt Locks
- Spacer and Standoff Assortments
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS 3000 Series Light Duty Gasket Cutter Kits
- CONDOR Chemical Resistant Gloves, 15 Mil Thick, Diamond, Green
- ANVIL 138R Series Extension Split Pipe Clamps
- ANVIL AS624 Series Closed Angle Connectors, 2-Hole
- CPI SPDT, Water Proof Limit Switch
- EATON SV9-10-A Series Solenoid Valves
- OBERON TCG Arc Flash Kits, 40 Cal Arc Rating
- LEGRIS 3183 Series Plug-In Run Tees
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10177 Air Filter, 1-3/16 InchH, 6-13/32 Inch W, 13-1/8 Inch L
€21.91 /unit
