FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 5/32" |
| Length | 7 1/4" |
| Width | 7 1/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.94 |
| Ship length (cm) | 18.42 |
| Ship width (cm) | 17.94 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Internal Rotary Broaches
- Coupling Inserts
- Pressure and/or Vacuum Transducers
- Mesh Screen and Vinyl Curtain Doors
- Tailgate Spreader Accessories
- CONDOR Chain Saw Orange Chaps
- ANSELL 11-926 Hyflex Light Duty Oil Repellent Gloves
- MOON AMERICAN Female Dry Hydrants, With 45 Deg. Elbow
- CHICAGO PNEUMATIC CP9541/42/61 Series Impact Wrenches
- SUGATSUNE Wire Pull Handles
- CABOT Semi-Solid Deck Stain, Flat Finish
- GENERAL ELECTRIC Circuit Breakers: SEHA Series
- TEXAS PNEUMATIC TOOLS Swivels
- CAMPBELL CHAIN AND FITTINGS Master Oblong Links
- BROWNING Steel Single Sprockets With Split Taper Bushings For No. 50 Chain
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10157 Air Filter, Element Only, 1-5/32 Inch H
€34.21 /unit
