FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 21/32" |
| Length | 9 7/16" |
| Width | 8 1/4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 1.67 |
| Ship length (cm) | 23.97 |
| Ship width (cm) | 20.96 |
| Country of Origin | IL |
Explore More
- KEYSHAFT
- Vials
- Plastic Chain Barrier Posts and Stanchions
- AC Power Supplies
- Desk Movers
- 5S Red Tag Stations
- CHICAGO PNEUMATIC CP3119 Series Die Grinders, 900 Watts
- TYGON 2001 Chemical Resistant Pump Tubings
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND CU1800 Gas Springs
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 12mm Tubes
- PARKER Solenoid Air Control Valve 2 Way, Normally Closed
- CHICAGO-LATROBE Screw Machine Drill
- IFM Thermostat Guards
- FEBCO RK-LF856/LF876/866/886 Series Backflow Preventer Repair Kit
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10155 Air Filter, Rectangular, 21/32 Inch H, 8-1/4 Inch W
€31.10 /unit
