FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/16" |
| Length | 9 1/32" |
| Width | 4 17/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 22.94 |
| Ship width (cm) | 11.51 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Punch Down Tools
- Painting and Finishing Tools
- Wire and Rod Storage Equipment
- Precision Ball Screws
- Tapered Corks
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS 6100 Series Metric Gasket Cutter Kits With Cutting Board
- ANSELL 97-012 Activarmr High Visibility Multipurpose Gloves
- KEO Metric Combined Drills And Countersinks, Type B, 60 Degrees Countersink Angle
- MUELLER INDUSTRIES 251 Ductile Iron Simplex Basket Strainers
- APPLETON ELECTRIC Hazardous Location Lighting Fixture
- PROTO Feeler Gauge Set
- ACME ELECTRIC Replacement Panels
- INGERSOLL-RAND Motors
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10150 Air Filter, Element Only, 1-3/16 Inch H
€26.43 /unit
