FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Element Only | Yes |
| Height | 31/32" |
| Length | 8 1/2" |
| Width | 7 3/4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.13 |
| Ship height (cm) | 3.3 |
| Ship length (cm) | 24.38 |
| Ship width (cm) | 22.86 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Faucet Accessories
- Gate Operator Accessories
- Temperature Probes
- Plastic Tube Fittings
- Drum Dumper
- KANT-TWIST Lever Clamps with Weaver Grip, Orange
- CONDOR Pigskin Leather Gloves, Beige
- TEMPCO Screw Plug Immersion Heaters, 304 Stainless Steel Screw Plug
- KEO Metric Combined Drills And Countersinks, Type R, 60 Degrees Countersink Angle
- OSG 335Ni Premium Tap
- SPEARS VALVES PVC LE True Union 2000 Industrial Ball Valves, Threaded And Socket Ends, EPDM
- NIBCO 4606 Series 45 Deg Elbows, Slip x Slip, PVC Schedule 40
- SANDPIPER Elbows Manifolds Chambers Replacements
- MERIT BRASS 3406D Pipe Tees
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10136 Air Filter, Rectangular, 31/32 Inch H, 7-3/4 Inch W
€25.24 /unit
