FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/16" |
| Length | 10 1/8" |
| Width | 7 29/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 25.72 |
| Ship width (cm) | 20.08 |
| Country of Origin | KR |
Explore More
- KEYSHAFT
- Drawer Bin Cabinets
- Stretch Wrap Films
- Cantilever Storage Racks
- Electric Utility Heaters
- Heat Slingers
- ANSELL G12Y Alphatec Natural Rubber Gloves
- CONDOR High-Visibility Vest, ANSI Class 2, Mesh Polyester, Zipper, Orange
- TYGON E-LFL Tubings
- ANVIL 261 Series Riser Clamps, Steel, Hot-Dipped Galvanized
- WATTS LF25AUB-Z3 Series Water Pressure Reducing Valves
- ALL MATERIAL HANDLING LA Series Lever Chain Hoists
- PIC GAUGES Dial Industrial Pressure Gauges
- BOSCH Gear Boxes
- WATTS RK-B6400SLC/B6800SLC Series Shutoff Valve Repair Kit
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10135 Air Filter, 10-1/8 Inch L, 1-3/16 Inch H
€32.51 /unit
