FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 9/16" |
| Length | 9 3/4" |
| Width | 7 13/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.97 |
| Ship length (cm) | 24.77 |
| Ship width (cm) | 19.84 |
| Country of Origin | DE |
Explore More
- KEYSHAFT
- Legend Plates
- Vector Motors
- Fluid Evacuator
- Diffusers
- Door Ramps
- OIL SAFE Advanced Filter Cart QC Upgrade Kits
- CONDOR Electrical Gloves Protector White
- CAMLOCK FITTINGS Type E Male Cam and Groove Adapter, Hose Shank
- JOHN GUEST Metric Union Elbows, Acetal Black
- JOHN GUEST Metric Male Connectors, BSPT Thread, Acetal Black
- CABOT Clear and Translucent Coating, Flat Finish
- 3M Adhesive Transfer Tapes
- LOVEJOY Deltaflex Delta Hubs with Keyway, Inch Bores
- GATES SC32 Crimp Die Set
- MERSEN FERRAZ 7.2kV DIN Mount Motor Fuses
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10134 Air Filter, Element Only, 9-3/4 Inch L
€49.34 /unit
