FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 1/2" |
| Length | 10 1/2" |
| Width | 8 5/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 26.67 |
| Ship width (cm) | 21.11 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Pallets
- Polisher Accessories
- O-Rings
- Cup and Lid Dispensers
- Drum Safety Enclosures
- HELICOIL Straight Flute Plug Taps, 4H5H, Metric Fine
- VIBCO VMC Series Electric Vibrators
- MUELLER INDUSTRIES 764 Stainless Steel Y Strainers
- APPROVED VENDOR Multilouver 3-Way Ceiling Diffuser
- ANVIL Plain Hole Channels
- ENERPAC NSH Series Nut Splitters
- ZURN NR3XL Water Pressure Reducing Valves
- MERIT BRASS ac550l 304 Stainless Steel Slip-On Flanges, Class 300
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10133 Air Filter, Element Only, 10-1/2 Inch L
€17.24 /unit
