FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Rectangular |
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 5/32" |
| Length | 8 3/4" |
| Width | 1 5/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.94 |
| Ship length (cm) | 22.23 |
| Ship width (cm) | 2.94 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Intake Filters and Silencers
- Straight Grinding Wheels-Type 1
- Electric Ceiling Heaters
- Reflective Clothing Tape
- Master Keyed Padlocks
- OIL SAFE Wall Mount Suction Hose Racks
- PROPPER Men's Uniform Tactical Pants
- VIEGA PROPRESS Union Zero Lead Bronze Press x MNPT
- ANVIL AS400KO Series Channel With Knock Outs
- DAYTON Replacement Blower Wheels
- PASS AND SEYMOUR Tamper Resistant Self Test GFCI Receptacles, Hospital Grade
- ENERPAC ECCE Series Chain Cutters
- PROTO Sledge Hammers
- MORSE CUTTING TOOLS 111 Series Hand Tap Sets, Straight Flute, Metric
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10132 Air Filter, 8-3/4 Inch L, 1-5/32 Inch H
€76.78 /unit
