FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Description/special Features | Cabin Air Filter Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 3/16" |
| Length | 8 29/32" |
| Width | 7 11/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.02 |
| Ship length (cm) | 22.62 |
| Ship width (cm) | 19.53 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Label Applicators
- Kitchen and Wet Area Mats
- Pipe Stands and Vises
- Panel Nuts
- Fire and Smoke Dampers
- CONDOR Wraparound Frame Safety Glasses
- ML KISHIGO Contrasting Mesh Breakaway Vests, Lime
- IRONCLAD Box Handler Industrial Grip Gloves
- ANVIL AS520BTB Series Welded Channels
- AIR HANDLER MERV 10 Pleated Air Filters
- WATTS Male Stems
- NOTRAX Drainage Mats
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10128 Air Filter, 8-29/32 Inch L, 1-3/16 Inch H
€28.78 /unit
