BALDWIN FILTERS PA10126 Air Filter, Round, 5-31/32 Inch W, 6-3/32 Inch L
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Round |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | Yes |
| Length | 6 3/32" |
| Outside Dia. | 5 31/32" |
| Width | 5 31/32" |
Shipping Info:
| Ship length (cm) | 15.48 |
| Ship width (cm) | 15.16 |
| Country of Origin | DE |
Explore More
- KEYSHAFT
- Clamping Kits
- Compression and Die Springs
- Fixed Ladders
- 50 Hz Motors
- Vinyl Strips
- AKRO-MILS 30080 Shelfmax Shelf Bins
- AKRO-MILS 30270 Akrobins Plastic Storage Bins
- OIL SAFE Storage Lids
- SALISBURY Class 0 Electrical Insulating Rubber Gloves, 11 Inch, Red
- JOHN GUEST Stem Adapters, NPTF Thread, Polypropylene Black
- SIMPSON ELECTRIC Analog Multimeter 1000v 10a 20m Ohms
- LOVEJOY HD Type Universal Joints, Solid Bore
- KERN AND SOHN CO Y1 Series Miniature Button Type Measuring Cells
- ALL GEAR Arborist Bull Ropes
- VESTIL NPG6 Series Low Profile Rack Guards
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10126 Air Filter, Round, 5-31/32 Inch W, 6-3/32 Inch L
