BALDWIN FILTERS PA10119 Air Filter, Round, 5-31/32 Inch W, 7-1/4 Inch L
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Air Filter Design | Round |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | Yes |
| Length | 7 1/4" |
| Outside Dia. | 5 31/32" |
| Width | 5 31/32" |
Shipping Info:
| Ship length (cm) | 18.42 |
| Ship width (cm) | 15.16 |
| Country of Origin | DE |
Explore More
- KEYSHAFT
- Zone Valve Accessories
- Flexible Metal Hoses
- Manual Pipe Threaders
- Drain Openers
- Forced Air Oil Coolers
- REVCOR Propeller 18 Inch
- CONDOR Electrical Gloves Protector White
- MCR SAFETY Leather Palm Work Gloves
- ANSELL 58-335 Alphatec Chemical Resistant Gloves With Moisture Absorbent Inner Coating
- SUGATSUNE Pull Handles, 316 Stainless Steel
- GRACO 0.011" Airless Spray Gun Tip
- ANVIL Standard Grooved Both Ends Standard Grooved Plated Plugs
- EATON 190773 Series 45 Deg. Elbows
- DAYTON Bushing Grommets
- EXCEL DRYER XChanger Series Panel Combo Kits
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10119 Air Filter, Round, 5-31/32 Inch W, 7-1/4 Inch L
